Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Grunberg: Cameo ve Star Treku má spousta celebrit

ne 27. ledna 2008      autor: Weyoun the Vorta      přečteno: 2305x      komentáře: 4

Greg Grunberg William Shatner možná nestojí o cameo roli v novém Star Treku, ale vypadá to, že ostatní celebrity naštěstí jeho postoj nesdílejí. V chatu s J. J. Abramsem, který proběhl v pátek 25.1., režisér odhalil, že jeho oblíbenec a přítel Greg Grunberg sice v novém filmu nebude, na Trek Movie Reportu nicméně sám Grunberg podotkl, že spousta jiných celebrit se na palubě lodi nové Enterprise objeví.

"Ve filmu uvidíte některé oblíbené herce J.J. Abramse. Nemluvím konkrétně o sobě, ale úžasné cameo role tam budou. Asi nikdy se nedovíte, kdo ty postavy ve skutečnosti zahrál, ale všichni jsou to velcí fanoušci Star Trek seriálů a filmů, kteří sami zavolali J.J. Abramsovi, aby je obsadil. Jsou to velké hvězdy z různých médií, ale budou v převleku," řekl Greg Grunberg (hvězda seriálů Alias, Hrdinové, objevil se i v malé roli v Mission: Impossible III).

Otázkou je, kdo by to mohl být? Víme o Tyleru Perrym. Abramsův kamarád a hlavní star MI3 Tom Cruise se sice zastavil na místě natáčení před několika týdny, nicméně není známo, že by s ním byl natočen jakýkoliv materiál pro film. Dva Grunbergovi kolegové ze seriálu Alias - Jennifer Garner a Kevin Weisman - svůj zájem o účast na natáčení filmu už vyjádřili. Spekuluje se o některých hercích ze seriálu Ztraceni. Také nesmíme zapomenout na ty největší hvězdy, které patří mezi trekkies, například Tom Hanks. Rádi bychom věděli víc, takže nám nezbude nic jiného než slídit dál.

Dřívější camero role ve Star Treku
Star Trek má dlouhý seznam cameo rolí, kterých se zhostily celebrity. Vzpomeňme například Dwayna Johnsona alias Skálu, Melvina Beliho, Jasona Alexandera, Seth MacFarlane, Micka Fleetwooda, Toma Morella (kytarista skupiny Rage Against The Machine), a vědce Stephena Hawkinga. Ovšem nejvíce cameo rolí ve filmu si zahrály oblíbené seriálové postavy, například Robert Picardo v roli PZH ve Star Trek: První kontakt nebo Grace Lee Whitney jako Yanice Rand ve filmu Star Trek VI: Neobjevená země. Zpěvačka punkové skupiny Go-go's Jane Wiedlin a režisér Bryan Singer si zahráli v posledním dosud natočeném filmu Star Trek: Nemesis. Snad nejproslulejší cameo však bylo vystoupení Christiana Slatera ve filmu Star Trek VI: Neobjevená země.

Zdroj: trekmovie.com
bez hodnosti Weyoun the Vorta
autor: Weyoun the Vorta
vydáno: ne 27. ledna 2008
přečteno: 2305x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG