Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Metrénský incident putuje po republice

st 13. února 2008      autor: CZ Kontinuum STFK      přečteno: 6391x      komentáře: 0

Star Trek: Metrénský incident Přinášíme Vám čerstvé informace o dalších projekcích prvního českého Star Trek fanfilmu Metrénský incident. Po loňské úspěšné premiéře se fanfilm vydává na turné po České republice. První zastavení se chystá na sobotu 1. března 2008 v Brně, a dále se plánují projekce v Praze (Scon, březen 2008), Ostravě (duben 2008), Chotěboři (červen / červenec 2008) a možná i v dalších městech.

Nejbližší projekce tedy proběhne v sobotu 1. března 2008 od 14:00 v malém sále kina Art v Brně. Pokud máte o tuto projekci zájem, zarezervujte si vstupenku na stránkách filmu, kde naleznete i další informace.

Počet míst je bohužel VELMI omezen (cca 35). Máte-li jakékoliv dotazy, pište na emailovou adresu fanfilm_zavinac_kontinuum.cz.

bez hodnosti CZ Kontinuum STFK
autor: CZ Kontinuum STFK
vydáno: st 13. února 2008
přečteno: 6391x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG