Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

FOTOGALERIE: 4. sezóna Battlestar Galacticy

pá 29. února 2008      autor: little borg      přečteno: 6207x      komentáře: 0

Battlestar Galactica Fanoušci už netrpělivě čekají na čtvrtou sezónu seriálu Battlestar Galactica. Nedávná stávka scénáristů sice zhatila původní plány na její uvedení, ale to jistě nijak nezmenší nadšení příznivců. Aby to čekání na poslední příběhy admirála Adamy v boji proti cylonům uteklo rychleji, pokochejte se fotogalerií (níže ukázky).

Battlestar Galactica: Šestka a Gaius BaltarBattlestar Galactica: Samuel AndersBattlestar Galactica: Apollo Lee a StarbuckBattlestar Galactica: William Adama a Laura RoslinBattlestar Galactica: Boomer a Helo

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 29. února 2008
přečteno: 6207x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG