Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Veterán Sheppard hraje v Abramsově Star Treku

pá 21. března 2008      autor: little borg      přečteno: 2846x      komentáře: 0

William Morgan Sheppard Den of Geek přináší exkluzivní rozhovor se Star Trek veteránem - hercem Williamem Morganem Sheppardem. V interview potvrdil, že dostal malou roli v chystaném Star Treku v režii JJ Abramse. Sheppard je britský herec, kterého známe například jako doktora Iru Gravese z epizody 2. sezóny série Star Trek: Nová generace - "The Schizoid Man", také ztvárnil klingonského komandéra ve Star Trek VI: Neobjevená země a ještě cizince jménem Qatai v seriálu Star Trek: Voyager epizodě "Bliss".

Za zmínku určitě stojí i malá role v Transformers, kde si Sheppard zahrál kapitána Witwickyho. Ten na začátku 20. století objevil zamrzlého Megatrona.

Dlouhodobě jste byl spojený se Star Trekem, a před několika týdny znovu, co nám povíte?
Ano, jednu roli jsem pro J.J. Abramse udělal. Samozřejmě o tom nemohu nic říct.

Nemůžete říct vůbec nic?
Nemohu, vím, že mě budete proklínat! (smích) Ale tak jasně, hraji velmi malou roli.

Zopakujete si nějakou roli, co už jste dříve hrál?
Ne, můžu říct tolik, že rozhodně ne. Ve skutečnosti hraji jiný druh, skončil jsem s Klingony... vlastně, chystám se být souzen jako Klingon, ačkoli nebudu oblečený za jednoho z nich, na jednom z conů v Marylandu. Koná se v červenci a chtějí mě tam mít. Je to Klingonský con. Věřili byste tomu?

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 21. března 2008
přečteno: 2846x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG