Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Dominic Keating toužil po roli v novém Star Treku

pá 18. dubna 2008      autor: Darkknight      přečteno: 4636x      komentáře: 0

Dominic Keating Dominic Keating (poručík Malcolm Reed ze seriálu Star Trek: Enterprise) poskytnul rozhovor oficiálnímu Star Trek magazínu. V něm se zmínil o konkurzu na roli v Abramsově Star Treku. Také načrtnul velmi ostrý kontrast mezi šéfem 4. sezóny Enterprise Mannym Cotem a původními autory Rickem Bermanem a Brannonem Bragou.

Na téma konkurzu Keating řekl: "Týkalo se to role strýce Jima Kirka, který žije na Středozápadě, kde Jim vyrůstá, než se rozhodne stát se vesmírným průzkumníkem. Na konkurzu jsem četl jednu scénu, takže jsem jich možná ani víc mít neměl. Cítil jsem, že to šlo celkem dobře. Tehdy jsem nic neříkal, ale jsem si jistý, že kdybych se jim líbil, řekli by něco jako 'Co je to vůbec za chlapa? Aha, on už ve Star Treku někoho hrál...'. Takže jejich odpověď nakonec byla NE. Tak nic. Ale byla by to legrace."

4. sezóna Enterprise je považována většinou fanoušků za nejlepší a největší díl slávy za to sklízí scénárista a producent Manny Coto, který se k týmu připojil v průběhu 3. sezóny a ve 4. sezóně byl dokonce jejím šéfem. Tahle změna Keatingovi neunikla: "Všiml jsem si jedné věci - nic proti Bragovi nebo Bermanovi - ale vedoucí post konečně svěřili týpkovi, který pro seriál doslova dýchal a žil, šel doslova na krev. A to nadšení a ta krev byla ve čtvrté sezóně úplně hmatatelná, úplně jste ji viděli a cítili, zatímco Braga a Berman psali Star Trek už nějakých 15 nebo 16 let...

komandér Darkknight
autor: Darkknight
vydáno: pá 18. dubna 2008
přečteno: 4636x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG