Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nana Visitor v remaku hororu Pátek třináctého

út 22. dubna 2008      autor: little borg      přečteno: 4677x      komentáře: 1

Nana Visitor Nana Visitor, fanouškům známá jako Kira Nerys v seriálu Star Trek: Deep Space Nine, prozradila v rozhovoru pro Screen Geeks Radio další roli. Obsadili ji do nového zpracování hororu Friday the 13th (Pátek třináctého). Natáčení začalo včera. Nana také uvedla, že ztvární Jasonovu matku - Pamelu Voorhees a že vzhled její hlavy vytvoří tým přes speciální efekty. (Snad Tě, Nano, poznáme. :-)

Nana si také v rozhovoru pochvalovala natáčení Battlastar Galacticy, kde měla jednu z menších rolí. "Ano, Battlestar Galactica, byla jsem skutečně ohromená z toho seriálu. Podobně jako před lety u Night Court," řekla Nana.

Nanu Visitor uvidíme v šesté epizodě Battlestar Galacticy s názvem "Faith", premiéru má 9. 5. 2008.

Zdroj: TrekWeb.com, TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 22. dubna 2008
přečteno: 4677x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG