Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kadet Kemp 2008 - Den druhý

so 10. května 2008      autor: Bedraz      přečteno: 5744x      komentáře: 0

Vlajky vlají nad Kadet KempemHaló, haló, co se stalo? Přežily sázavské lesy první mise našich kadetů? Přežili je kadeti? A přežili potom rozhořčení těžce zkoušených kadetů jejich instruktoři? Ano, ano, ano! Navzdory mnohým překážkám prvního "ostrého" dne Kadet Kempu se nakonec všichni v míru sesedli u táborového ohně. (A vyjmenovali, co všechno má Guinan pod svým barovým pultem - věrný audio záznam časem připojíme, budete se divit! ;-) ) A co den dal i vzal, přiblíží malá obrázková reportáž...

Poklice - budík 24. století... Rozvička tělo posílí a ducha osvěží... 7:30 - Vstávat a cvičit, kadeti! A proč? Protože Omi buší do poklic a hlas se nese až do Sázavy. A navíc - účast na rozvičce se boduje!

Co nemusí vědět a umět správný velitel Příprava na přednášku 9:00 - Po ranním nástupu a vydání rozkazu dne, včetně hesla "Zavolej mamince!", nadešel čas teoretické přípravy v podání Lorovy přednášky Co nemusí umět správný velitel. Některé členy červeného týmu teorie zmohla již v úvodu...

Kurz první i poslední pomoci :-) A toto je chvat, který vzbudí i mrtvého... 9:00 - Venkovní lekce první pomoci všechny pohltily - a instruktor Little se místy cítil jako na koni. ;-) Dobrovolní figuranti poté neváhali umírat i bez červených košilí.

Praktické zkoušky k nezaplacení A bod B se nachází přímo zde! Kadeti se postupně vydávali tam, kam se dosud při první pomoci nikdy neodvážili - neučila se aplikace náplasti, nýbrž zjišťování a zajišťování základních životních funkcí a rozklíčoval se i pojem stabilizovaná poloha.

Pauzička na kafíčko Rizoto - fáze 1 10:15 - Zasloužená pauza pro všechny členy týmů. Zatímco žlutý a zelený tým končil se zdravovědou, modrý a červený se po velitelském brífinku na ni teprve chystal. A vice versa. A to ještě nikdo netušil, že k obědu bude jen kilo cibule s chlebem... ;-)

Rizoto - fáze 2 Rizoto - fáze 3 11:00 - Příprava oběda začíná nabírat obrátky... Kilo cibule se zázračně masem, zeleninou a rýží vylepšilo na báječné rizoto! A mistr Samuel mu dodal tu nejlepší chuť správným okořeněním.

Jídlo a fronta patří dohromady :-) Instruktoři se připravují do boje... ;-) 12:30 - OBĚĚĚD!!!! Kdo pozdí chodí, sám sobě škodí a s prázdným ešusem pak stojí! Po obědě se většina věnovala trávení, slunění, společenským hrám a někteří instruktoři vyspravování zbroje... ;-)

Puzzle 24. století - rozstříhaná mapa Přesunutí mnohoúhelníku do sektoru 47 14:00 - A už to začalo! Odpolední bojovou hru odstartovalo skládání mapy, která byla rozstříhaná schovaná po celém území tábora. Vyspělé počítačové algoritmy se jako pomocník nepřipouštěly.

Žlutý tým vyráží do boje maskován za turisty Veverka Bendi hlídá své doupě 14:50 - Mapa ukazovala cestu k dalším úkolům - heslům v barvách týmů poschovávaných v blízkém i vzdálenějším okolí kempu. Bohužel, pár chybiček se vloudilo a dosti se pak bloudilo. :-/ Kdo se však s heslem úspěšně vrátil, dočkal se dalších zapeklito-zábavných úkolů. Například obrat zuřivou veverku Bendiho o 14 "oříšků" byl vskutku oříšek...

Chyťte si své zvíře... či Zvíře? Trefí, netrefí, trefí... :-) 17:40 - Neméně náročný byl i lov na zvíře - alias na velké Zvíře tábora, samotného velitele Kadet Kempu. Udržet ho silou všech členů týmu 5 sekund v klidu nebylo lehké! A komu se příliš neklepaly nohy ze všeho běhání, mohl prokázat svou obratnost ve famfrpálu... pardón, vlastně při lovu toaleťáku naslepo násadou od koštěte.

19:00 - ?
Padnout k ohni, opékat, dojídat buchty, neúspěšně ladit kytaru a úspěšně vyjmenovat obsah Guinaniho barového pultu - a každý něco přihodil! Guinan pod barovým pultem má: Picardovu paruku, čokoládový likér, skleničku, láhev, podtácek, Datův čip, klobouk, Worfův fázer...

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: so 10. května 2008
přečteno: 5744x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Související články:

Výprava Trekkies do Středozemě  -  pá 14. května 2010
Informace pro účastníky Trekčundru  -  čt 30. dubna 2009
Trekčundr - co vás čeká a nemine  -  út 21. dubna 2009
POZOR!! ZMĚNA V REGISTRACI NA TREKČUNDR 2009  -  st 8. dubna 2009
Trekčundr aneb pojďte do přírody s trekkies!  -  út 17. března 2009
Akce v ohrožení - Kadet Kemp 2009  -  po 2. března 2009
K2K - Kadet Kemp znovu a lépe  -  pá 12. prosince 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - III. část  -  čt 29. května 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - II. část  -  pá 23. května 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - I. část  -  po 19. května 2008
Kadet kemp 2008 - Den čtvrtý [BONUSY]  -  po 12. května 2008
Kadet Kemp 2008 - Den třetí  -  ne 11. května 2008
Kadet Kemp 2008 - Den první  -  čt 8. května 2008
Kadet Kemp 2008 - Jaké to bude?  -  út 6. května 2008
Kadet Kemp 2008 - Co Vás čeká?  -  út 1. dubna 2008

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG