Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Budeme mít TV film Battlestar Galactica?

po 7. července 2008      autor: Darkknight      přečteno: 5905x      komentáře: 3

battlestar galactica Minulý měsíc se poprvé objevila zpráva, že televizní stanice Sci Fi network projednává nejméně tři televizní filmy na motivy Battlestar Galactiky. Bylo řečeno, že "by bylo záhodno natočit více filmů, dokud jsou scénáristé, režiséři a herci pěkně pohromadě." Teď už je na to ale pozdě, herci se začínají rozlétat do všech koutů. Ale! "Slyšela jsem, že první film dostal zelenou," řekla Grace Park, představitelka cylonského modelu 8 (Boomer), v telefonickém rozhovoru.

"Jde o televizní film ale stejně, super! Na druhou stranu říkali jen něco jako 'jo, námět bychom měli a jsme připraveni točit', ale nevolali žádnému z našich agentů. Prý chtějí začít někdy v srpnu." Aspoň víme, že pověsti se nešíří pouze internetem, ale i na place. Dnes se bude ve Vancouveru konat závěrečná párty pro Galacticu, a v natáčecích programech se objevily obrovské šedé plochy, které pokrývají nové pracovní příležitosti pro všechny herce - jeden den chybí Mary McDonnell, další Tricia Helfer...

Park má novou práce v seriálu The Cleaner, která se natáčí v Los Angeles a začíná se vysílat 15. července. Herci Galacticy už shlédli většinu závěrečných epizod, na které my si bohužel musíme počkat do jara 2009. "V jedné epizodě je vše vysvětleno a tu jsem si musela přečíst snad třikrát," vzpomíná Park. "Musela jsem si sednout s Ronem Moorem, abych to pochopila." Park také mezi řečí potvrdila přítomnost dětské role, konkrétně batolete které hraje její (Athéninu) dceru, prvního cylon-lidského potomka, Héru. Z dalších koutů Sci Fi channelu zaznívají zprávy, že by rádi viděli pokračování Battlestar zvláštními způsoby, jako byl Razor, ale že se o tom stále ještě diskutuje. Ron Moore fanouškům i novinářům řekl, že by za to byl vděčný také.

komandér Darkknight
autor: Darkknight
vydáno: po 7. července 2008
přečteno: 5905x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG