Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Abrams znovu nastartuje Star Trek, říká Picardo

po 21. července 2008      autor: Darkknight      přečteno: 2533x      komentáře: 0

Robert Picardo Na webu GateWorld.net byl předevčírem zveřejněn rozhovor s Robertem Picardem, hercem, kterého fanoušci Stargate znají jako Richarda Woolseyho, a trekkies jako holodoktora ze seriálu Voyager. I když Voyager je už nějaký ten pátek u ledu, herci s nálepkou "startrekoví" se až do konce svých dní otázkám ohledně tohoto fenoménu nevyhnou - a Picardo nebyl výjimkou. V následujícím článku vám přinášíme výňatek z tohoto rozhovoru.

GateWorld.net: Kdyby se Star Trek, dá-li Bůh, opět vrátil do 24. století, chtěl byste se vrátit ke své postavě a znovu s doktorem strávit nějaký čas?
Robert Picardo: Ty časy jsem si užíval. A pokus JJ Abramse znovu Star Trek nastartovat je výborný nápad. Myslím, že film bude mít úspěch protože Abrams je podle mě velmi inteligentní muž a skvělý režisér. Myslím že vaše otázka je tímto trochu diskutabilní - začnou sice znovu, ale v jiném místě a době. Samozřejmě že hrát Doktora byla zábava, a stejná zábava by byla znovu se k této roli vrátit. Jenže to se podle mě nestane. Řekl bych, že pokud začnou chrlit film za filmem, tak herce přeobsadí. Staré tváře samozřejmě ukáží taky, ale v jiných rolích kvůli odlišné časové linii. Už tak mi volali z New Voyages (nyní Star Trek: Phase II), a ten díl s George Takeiem byl podle mě výborný. Zeptali se mě, jestli bych s nimi nechtěl natočit jednu epizodu. Můj původní plán byl zahrát si někoho, kdo by byl chorobně proti vynálezu a vyrobení tvora s umělou inteligencí - něco jako náboženská nebo polonáboženská postava, která by měla pocit že je to ďábelský akt, nebo tak něco. Anti-Zimmerman, chcete-li. Toho jsem si chtěl zahrát.

GateWorld.net: Jako Brent Spiner v seriálu Enterprise?
Robert Picardo: On tam hrál něco podobného? Tak tedy ano, když to říkáte.

GateWorld.net: Ztvárnil tam předka doktora Soonga.
Robert Picardo: A já si myslím, že bude zajímavé sledovat jeho návrat. Podle mě dobrá sci-fi jen přidává na chuti po dalších dobrých sci-fi. A nevidím spor či válku mezi jednotlivými seriály. Vím, že jsem první herec ze základního castingu Star Treku, který se uchytil i v dalších pevných hereckých obsazeních u jiných sci-fi, a jsem na to hrdý. A taky vím co to bude znamenat: mnohem více nabídek na napsání mého jména přes svůj obličej po celém světě (smích).

Zdroj: trekweb.com
komandér Darkknight
autor: Darkknight
vydáno: po 21. července 2008
přečteno: 2533x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG