Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Další záběry ze Star Treku popsány on-line [UPDATE]

po 28. července 2008      autor: Pike      přečteno: 3241x      komentáře: 0

Star Trek poster J. J. Abrams a jeho tým neplánují přivézt záběry z nového Star Treku na Comic Con, ale Aint it Cool News píše, že jejich "špión" viděl asi minutu z filmu a popisuje propracované záběry vesmírné bitvy. Na rozdíl od předchozích zpráv serveru AICN, které byly od Harryho Knowlese a podle informací od J. J. Abramse, je tento článek od "pana Atoze", anonymního špeha AICN, takže na to při čtení následujícího textu pamatujte :o).

[Následující text obsahuje možné spoilery.]

[UPDATE]

Podle dvou důvěryhodných zdrojů serveru TrekMovie.com, níže popsaná scéna opravdu není ve Star Treku 11. Jak již bylo uvedeno, tento popis nebyl zaslán Harrym Knowlesem který jedinný mohl filmový záznam v Paramountu vidět.

Popis pana Atoze začíná následovně:

Scéna začíná záběrem na masivní konvoj nákladních lodí (možná s uprchlíky?), každá za sebou vlečným paprskem táhne 2 nebo 3 bedny s nákladem. Vypadají mohutně a pohybují se pomalu. Jsou hnědé, pokud by vás to zajímalo. Řekl bych, že na obrazovce jich bylo 12 až 15 v nějakém druhu nepříliš běžné formace. Enterprise je u nich a vypadá jako jejich doprovod. všechny přejdou na warp.

Nemohu odhadnout, jak opravdově vypadají. Všude používají modely, ne čistě CGI jako v Nemesis. Lodě obklopuje hodně bílého světla, když přecházejí na warp. Další záběr ukazuje obrazovku na můstku Enterprise. Obrazovka je mnohem větší, a mnohem blíže kapitánovu křeslu a předním konzolím.

Zbytek popisu naleznete na AICN.

Zdroj: trekmovie.com
poručík Pike
autor: Pike
vydáno: po 28. července 2008
přečteno: 3241x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG