Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Edward James Olmos bude režírovat další BSG film

pá 8. srpna 2008      autor: Darkknight      přečteno: 6129x      komentáře: 0

Edward James Olmos Podle serveru ComingSoon.net dnes tvůrci seriálu Battlestar Galactica ohlásili nový film, který by se měl v televizích vysílat od roku 2009 hned poté, co skončí samotný seriál. Po odvysílání v TV pak vyjde na DVD. Režie se chopil sám "starej" Adama, Edward James Olmos, scénář napsala Jane Espenson a dvouhodinový film by se měl začít natáčet koncem léta ve Vancouveru. Štáb zatím oznámil jména herců Michaela Trucca, Aarona Douglase a Deana Stockwella, další jména budou zveřejněna v nadcházejících týdnech.

Film bude začínat v době před minisérií a zaměří se na známé postavy včetně cylonského modelu jedna, bratra Cavila (Stockwell), Sama T. Anderse (Trucco) a šéfa Galena Tyrola (Douglas). Na začátku měli Cyloni plán, ale nepočítali s přeživšími. V chaosu nastalém po zničení kolonií se tak dva cylonští agenti musejí potýkat se spiknutími na palubách lodí, kterým se podařilo uniknout. A také se vzbouřenci, kteří byli zanecháni na planetách Dvanácti kolonií.

Zdroj: trekweb.com
komandér Darkknight
autor: Darkknight
vydáno: pá 8. srpna 2008
přečteno: 6129x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG