Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

FashionTrek radí: Co s sebou na con?

so 13. září 2008      autor: Pike      přečteno: 3155x      komentáře: 2

Hurá na con! Milí fanoušci, zbývá týden do CzechTREKu a jistě už nespíte nedočkavostí. Radost ale může kazit stres z balení - nezapomenu na něco? Náš malý průvodce vás tohoto chce ušetřit! Mrkněte na připojený fashion katalog, co je teď na conech in! Buďte připraveni na cokoliv, co vás na conu může potkat - a na spoustu věcí navíc. :-) Poučeni radami z našeho článku vás na žádném conu již nemůže nic překvapit. Tedy alespoň nepříjemně, cesty k nečekaným přívalům radosti zůstanou otevřeny

V čempak na con? Nezbytnou součástí výbavy každého účastníka conu je fotoaparát , který na rozdíl od lidské paměti může jedinečné okamžiky zvěčnit a uchovat je pro další generace. Moderní návštěvník conu tedy nebude vnoučkovi na svém koleni pouze vyprávět, ale bude moci své zážitky z mládí dokumentovat. Pokud by se nějaký nadšenec vydal na con před sto lety a přibalil si fotoaparát, pravděpodobně by již nic jiného neunesl. Časy se však mění a jelikož počítače již váží méně než jednu tunu, je možné vzít si jeden exemplář s sebou. V neposlední řadě si všimněte spacího pytle a karimatky, které spaní na tvrdé a studené zemi učiní nikoli příjemným, avšak alespoň snesitelným.

V čempak na con? Vybavení dámské účastnice se od jejího mužského protějšku příliš neliší. Asi nejvýraznějším rozdílem je visačka na krku, na níž lze viditelným způsobem umístit jméno dotyčné osoby. Je to nejsnazší cesta, jak se vyhnout společenskému rituálu představování, které mezi stydlivými osobami (kam fanoušci science-fiction bezesporu patří) vyvolává psychické trauma, jehož vyvrcholením mohou být až trvalé následky. Zajímavá je i láhev vody, která obsahuje vodu. (Byl jsem poučen, že tak více dbají na svůj pitný režim.) Tajemnou říší je pak dámská kabelka, do níž se žádné mužské oči dosud nevydaly, takže nelze říci, co je v ní ukryto. Je však záhodno ji ozdobit "plackami" z předešlých akcí.

Copak během conu? V průběhu conu se dostává ke slovu moderní technika, kdy si účastníci vyměňují zážitky z toho, čeho jsou jejich připláclí černí miláčkové schopni. Spací pomůcky jsou již odloženy a připraveny k dalšímu použití, jen mužova karimatka se drží svého majitele. Žena zas nedává z ruky svou kabelku, její obsah však dosud zůstává záhadou.

A je po conu... Po aktivitách na conu jeví oba účastníci známky vyčerpání. Muž důmyslně využil karimatky a vidíme, že přítomnost tohoto předmětu na předchozí fotografii nebyla náhodná. Důvody toho, že muž spí, zatímco žena bdí, nechť zůstanou nevysloveny. Ke slovu se dostává i láhev vody s vodou. Tváře obou osob jsou přes únavu naplněny obrovským uspokojením, radostí a vnitřní harmonií. Návštěva conu se stala pro ně tedy úchvatným zážitkem.

poručík Pike
autor: Pike
vydáno: so 13. září 2008
přečteno: 3155x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG