Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Tajemství Kirkovy rodiny: zlý strýc?

út 16. září 2008      autor: Bedraz      přečteno: 2880x      komentáře: 0

Brad William Henke hraje Kirkova hrubiánského strýce TrekMovie již přinesl i některé zprávy, které se týkaly Kirkovy rodiny v novém Star Trek filmu. Nyní přichází rozhovor s jedním z herců, jenž tyto zvěsti potvrzuje. Dle dřívějších informací se herec Dominic Keating ze Star Trek Enterprise ucházel o roli "strýce Jima Kirka", o němž později prohlásil, že je Kirkovým "zlým otčímem". TrekMovie potvrdil, že tato role nakoce připadla Bradu Williamu Henkovi (pravidelný host v ABC pořadu October Road).

Kirkův zlý otčím

Collider.com nyní přináší interview s Henkem, kde vysvětluje záležitost strýc/otčím a zmiňuje o onu ´zlou povahu´ postavy: "Hraji strýce kapitána Kirka, který je hrubián a alkoholik. K mladému Jimovi se chová natolik špatně, že ho donutí domov opustit a vydat se vstříc své budoucnosti..."

Henke se rozhovořil o svém natáčení a jak se mu pracovalo s JJ Abramsem. Henke potvrdil, že nemá žádnou scénu s Chrisem Pinem, nýbrž pouze s hercem ztvárňujícím mladého Kirka (Jimmy Bennet). TrekMovie též uvádí, že ani Chris Pine, ani Jimmy Bennett nemají žádnou společnou scénu s Chrisem Hemsworthem, který ztvárnil George Kirka, Jimova otce.

Zdroj: trekmovie.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: út 16. září 2008
přečteno: 2880x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG