Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Hledá se startrekový Sigmund Freud! Sněte a vyhrajte.

čt 16. října 2008      autor: Bedraz      přečteno: 3425x      komentáře: 0

Star Trek snar Milí čtenáři, během následujícího týdne máte šanci zúčastnit se jedinečné soutěže. O co půjde? O nejoriginálnější interpretaci Star Trek snu či o svěření se se svým ještě vypečenějším výplodem snové startrekové fantazie! Jak jsme k takové soutěži dospěli? Inu, počtěte si, co se mi tuhle zdálo - a co nutně potřebuje váš výklad. :-) Na ty nejúspěšnější vykladače snů či vlastní snílky čeká knižní odměna od nakladatelství Laser-books - Titan: Mezi dvěma světy.

Horký letní den, trekkies sjíždějí na nafukovacích lodích nějakou nejmenovanou řeku. Sem tam splávek, spíše pro legraci, troufnou si i začátečníci jako já. :-) A tu náhle zkušenější křičí, že se blíží o dost horší splav. První posádky opouštějí řeku a člun přenášejí bokem. A když ten splav vidím, hned je chápu. Má podobu asi tak reaktorové šachty na Hvězdě smrti a ze všech stran se do něj propadá voda. Vedle na břehu cedule hlásí "Splav Lenard".

A tu se objeví jeden odvážný kanoista - velvyslanec Sarek! A hned si najíždí ke splavu. Na břehu se děsí vedle cedule i jeho snoubenka Amanda. Ale Sarek odvážně volá, že pro ni přece musí poznat všechny nástrahy pozemských vodních živlů - a prý, jestli si ho vezme, když to sjede. Amanda se trochu zdráhá, obzvláště když ví, že od ní pak jistě bude očekávat pochod rozpálenou vulkánskou pouští.

Ale jak to s dohadujícím se zamilovaným párem dopadlo? Nevím, poslední pohled patřil Sarekovi máchajícímu odvážně pádlem. Ale koneckonců, výklad přece čeká na vás, novodobé Star Trek Freudy! Pište na adresu klub@trekkies.cz do čtvrtku 23. 10. 2008. A fantazii se meze nekladou! :-)

Zdroj: REM fáze
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: čt 16. října 2008
přečteno: 3425x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG