Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Měsíc v ohrožení v sobotu na Nově [VIDEO]

pá 31. října 2008      autor: Jacob      přečteno: 4998x      komentáře: 0

Sci-fi film: Měsíc v ohrožení (2006) Na Měsíc dopadá masivní asteroid a působí počátek bouří na planetě Zemi, skrze náhlé změny v přílivech a odlivech. Další zkoušky a zkoumání potvrzují to, že povrch Měsíce je značně narušen a je nestabilní - v ohrožení se tak nejednou ocitá veškerý život. Tým odborníků se obrací na jediného muže, demoličního experta - Johna Reddinga, s žádostí o pomoc realizace jednoho ze dvou plánů záchrany Měsíce.

Najednou se však nečekaně objevují komplikace. John se musí oproti původnímu plánu vypravit do vesmíru osobně a teprve cestou vyjde najevo, že pravdu měla doktorka Galeová, která chtěla využít výzkumy svého otce, ve kterých navrhoval elektromagnetickým pulsem vyvolat seizmické procesy, které by vedly k uzavření trhliny.

Měsíc v ohrožení / Earthstorm
Sci-Fi, USA, 2006, 90 min., od 13 let
Režie: Terry Cunningham
Herci: Stephen Baldwin, Dirk Benedict, Amy Price-Francis, Amy Ciupak Lalonde

Sobota 1.11.2008, TV Nova 14:10

Zdroj: CSFD.cz, PORT.cz
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: pá 31. října 2008
přečteno: 4998x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG