Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Země: poslední konflikt / Earth: Final Conflict [VIDEO]

so 1. listopadu 2008      autor: Jacob      přečteno: 9128x      komentáře: 6

Země: poslední konflikt / Earth: Final Conflict AXN Sci-Fi Na začátku 21. století navštíví Zemi mimozemská rasa Taelonů. Tvrdí, že si přejí sdílet vědomosti se zbytkem lidstva v naději, že nás lépe poznají. William Boone je ustanoveným ochráncem Da'ana, Taleova "společníka" pro severní Ameriku. Boone se však tvrdě angažuje na straně odporu, kterému jde o to odhalit Taleonům pravdivé motivy, které nejsou tak šlechetné, jak se zdají.

!!!ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!!!

Na konci první řady seriálu je Boone Taleony zavražděn. Jeho postava je nahrazena Liamem Kincaidem. Mimozemský hybrid se převtěluje do podoby Boonova bývalého kamaráda. V druhé řadě se dozvídáme, že Taleoni jsou ve válce s jinou mimozemskou rasou, Jiridiány, a že Země sehraje v tomto konfliktu klíčovou roli.

Ve třetí sérii se spojí s jiným dublovaným agentem, Renee Palmerem. Když se ve čtvrté sérii blížíme k závěru, Taleoni a Jaridiáni se ocitají na konci záhuby. Jejich jedinou šancí na záchranu se paradoxně stává vzájemné spojení. Toto spojení způsobuje, že Atavus rozpoutává na Zemi závěrečný konflikt. Z reneeho se stává nelítostný křižák na misi za odhalením a zničením Atava před tím, než se zmocní vlády nad světem.

Země: poslední konflikt / Earth: Final Conflict
Akční Sci-Fi, USA, 1997, cca 45 min.
Režie: Stephen Williams, James Head, Allan Eastman, Bruce Pittman, Tibor Takács, David Warry-Smith, Martin Wood, Terry Ingram, Jim Kaufman, J. Miles Dale, Joseph L. Scanlan, Brenton Spencer, Will Dixon, Milan Cheylov, Michael Robison, Ken Girotti, William Gereghty, David Winning, Vincenzo Natali, Kelly Makin, Allan Kroeker, John Stead
Herci: Kevin Kilner, Lisa Howard, Jayne Heitmeyer, Guylaine St-Onge, Majel Barrett, Andrew Jackson, Shawn Ashmore, Roman Podhora, Kristin Lehman, Simon Reynolds, Michael Sarrazin, Chris Martin, Chandra West, Shauna MacDonald, Carlo Rota, Claudette Mink, Peter Mensah, Michelle Nolden, Andrea Lui, Reagan Pasternak, Christina Cox, Simon MacCorkindale

Od pátku, 7. Listopadu 23:15 na AXN Sci-Fi

Zdroj: AXN Sci-Fi | Web: www.axnscifi.cz
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: so 1. listopadu 2008
přečteno: 9128x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Související články:

Star Trek: Deep Space Nine opět na AXN:Sci-fi  -  pá 23. září 2011
Nový dabing DS9 - Co vy na to?  -  čt 21. dubna 2011
Trekové vánoce na AXN  -  čt 23. prosince 2010
Promo na třetí sérii Star Treku: TOS na AXN Sci-Fi [VIDEO]  -  so 25. dubna 2009
Promo na Star Trek: The Original Series na AXN Sci-Fi [VIDEO]  -  ne 1. února 2009
Star Trek: Original Series a další scifi na AXN Sci-Fi  -  so 20. prosince 2008
Star Trek Enterprise na AXN Sci-fi  -  ne 30. prosince 2007
ReGenesis III od 24.12.2007 na AXN [video]  -  po 17. prosince 2007
Star Trek: Enterprise vede!  -  čt 13. prosince 2007
"AXN Sci-fi" už vysílá!  -  pá 5. října 2007
Víkendy ve znamení Enterprise  -  pá 10. srpna 2007
Sci-fi minisérie "Lost Room" již dnes na AXN [video]  -  čt 17. května 2007
Sci-Fi Channel míří do Česka, AXN sci-fi už brzy  -  pá 4. května 2007
Sci-fi minisérie "Lost Room" na AXN  -  so 21. dubna 2007
AXN - nový TV kanál v kabelové televizi UPC  -  st 21. března 2007

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG