Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Shimerman a Swink: Talentovaný pan Pine

po 3. listopadu 2008      autor: Bedraz      přečteno: 2943x      komentáře: 0

Armin Schimmerman a Kitty Swink V neděli 19. října proběhlo v pražském hotelu Regina opět setkání s hereckými hvězdami světa Star Treku. Do stověžatého města zavítal Armin Shimerman (Quark) se svou manželkou Kitty Swink (Vorta a Bajoranka z DS9) a do "svaté trojice" je doplnil Quarkův (a Neelixův) český hlas, herec Zdeněk Bureš. Celé setkání probíhalo v tradiční pohodě a dobrém duchu. Nechci zde nyní uvádět plnou reportáž - ale jednu otázku přece jen připomenu. Zeptali jsme se na nový Star Trek film.

Nepřekvapilo nás, že pan Shimerman ani paní Swink žádné zákulisní informace nemají a nic neprozradili. Ale překvapilo nás, že na film rozhodně do kina zajdou – a upřou pozornost hlavně na nového představitele Jamese Kirka, mladého herce Chrise Pinea! Oba totiž Chrise již dlouhá léta znají (včetně jeho rodičů) a jeho otec by jim toto opomenutí neodpustil. :-) A navíc – Kitty Swink přímo řekla, že Chris Pine je opravdu VELMI talentovaný herec.

Proč mi právě toto (kromě fascinace pana Shimermana alchymisty Edwardem Kellym a Johnem Dee) nyní vyvstává z celého setkání na mysli nejvíce? Protože Chris Pine se mi na nově uvolněných oficiálních fotografiích nejvíce líbí! Přímo z něho sálá nezkrocená energie, kterou si s Kirkem spojuji, ale zároveň jde vidět, že mu to i myslí – a že z něj jednou bude ten legendární kapitán... Podtrženo sečteno – paní Swink vystihla už v předstihu, kvůli čemu se na film nyní ještě více těším i já. Je to talentovaný pan Pine.

Zde pak najdete fotoreportáž ze setkání. (Voyager.cz)

Zdroj: foto: Voyager.cz
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: po 3. listopadu 2008
přečteno: 2943x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG