Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Projděte se po nové a nablýskané Enterprise...

so 14. února 2009      autor: Jacob      přečteno: 2837x      komentáře: 8

Enterprise panorama 1.1 Na oficiálních webových stránkách nového Star Treku se objevil nový update! Není jím nic menšího než funkce 'PANORAMA', díky které si můžeme prohlédnout některé sekce hvězdné lodi Enterprise v 360 stupních. Můžete se projít po dvou různých typech koridorů na lodi a pomocí funkce 'zoom in' si přiblížit různé ovládací panely.

Pojďme se společně pocourat po chodbách nové Enterprise. První záběry, na kterých jsme mohli poprvé spatřit vnitřek Enterprise v celé své kráse se objevily v traileru, když Kirk a Uhura běží na můstek. Už v té době každého jistě zaujala nádherně lesklá a nablýskaná podlaha.

Nyní, díky oficiálnímu webu, můžeme detailněji prozkoumat dva koridory, pomocí již zmíněné funkce 'PANORAMA', kterou nalezneme na navigačním panelu. V současné době jsou přístupné pouze koridory 'A' a 'B', ale doufejme, že další části lodi se objeví na stránkách v budoucnu také.

Jakmile si vyberete jednu z chodeb, naskytne se vám možnost plně panoramatického pohledu. Pomocí kurzoru myši, či šipek na klávesnici si zobrazíte každé zákoutí. Na chodbách se objevuje také několik 'žhavých oblastí', díky nimž můžete poodhalit funkci jednotlivých panelů s kompletními animacemi.

koridor 'A' | koridor 'B'

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: so 14. února 2009
přečteno: 2837x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG