Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Animovaná verze traileru nového Star Treku [VIDEO]

st 25. února 2009      autor: Jacob      přečteno: 2504x      komentáře: 4

Star Trek 2009 via QUOGS Přibližně před čtrnácti dny se na webových stránkách GoAnimate.com objevila možnost zvolit si pro svůj animovaný film prostředí nového Star Treku od režiséra J.J. Abramse. Zmíněné internetové stránky umožňují vytvořit si jednoduše svůj vlastní animovaný příběh.

Samotný příběh, který vytvoříte, bude ztvárněn v novém kresleném stylu, který nedávno představila společnost CBS a nazvala ho 'QUOGS'. Spolu s ním se na světlo světa vyloupla i spousta dalších merchandisingových produktů, jako například hodinky, trička a v neposlední řadě také figurky o kterých jste se už mohli dočíst na portále Trekkies.cz dříve.

Fantazie a kreativita fanoušků je obrovská, a také proto se můžeme nyní podívat na animovanou verzi posledního traileru k novému Star Treku.

Více informací a další videa naleznete přímo na webu GoAnimate.com.

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: st 25. února 2009
přečteno: 2504x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG