Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

EXKLUZIVNĚ: Co prozradila zadní strana knihy Star Treku?

čt 5. března 2009      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 4180x      komentáře: 2

Star Trek Milí fanoušci, redakci portálu Trekkies.cz se dostala do ruky kompletní obálka chystaného románového přepisu nového Star Treku. Jak už to bývá, na zadní straně je stručný popis děje, který opět trochu víc poodhaluje zápletku jedenáctého startrekového dobrodružství na stříbrném plátně. Zde je český překlad, který obsahuje SPOILERY!

Jeden vyrůstal na kukuřičných polích v Iowě, pral se za svou nezávislost, chtěl uniknout životu, který mu chystal jenom lhostejnost, marnost a zapomnění.

Druhý vyrůstal mezi rozeklanými skalami drsné vulkanské pouště, pral se, aby ho přijali, chtěl sladit logiku, kterou ho učili, s emocemi, které cítil.

V dalekých končinách Galaxie, v místě a čase, které nikdy neměly existovat, se objevuje nástroj zkázy. Jeho pološílený kapitán přeje smrt všem rozumným bytostem, touží zničit každý civilizovaný svět, aby tak pomstil zničení svého světa.

Dvě zcela odlišné a nepoddajné osobnosti jménem Kirk a Spock musejí najít způsob, jak vést jedinou posádku jediné lodi, která je může zastavit.

 

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: čt 5. března 2009
přečteno: 4180x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG