Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Autobiografie Williama Shatnera Up Till Now na CD

st 11. března 2009      autor: William Kirk      přečteno: 2412x      komentáře: 0

William Shatner - UP TILL NOW Autobiografie Up Till Now od Williama Shatnera se stala od svého vydání bestsellerem. Shatner však nezůstal jen u psání, ale tento svůj životopis načetl i do podoby audioknihy (ty jsou v USA velice oblíbené, u nás se teď poměrně dobře rozjíždí). Celkem na 5 CD po zhruba 70 – 75 minutách nalezneme asi polovinu z celé knihy.

Je třeba říci, že William Shatner je skvělý vypravěč a stejně jako u svých předchozích audioknih si i zde dává záležet na tom, co a jak čte. Kniha je tedy ideální i jako "poslechové cvičení" na procvičení angličtiny. I když budeme potřebovat sem tam slovník, je textu dobře rozumět (nebo, pokud máme knihu, si to můžeme dohledat). Samozřejmě na CD nechybí Shatnerovy příhody se zvířátky (gorilou, skunkem).

Již od začátku mi bylo divné, že by člověk jako Shatner načetl jen část svého díla. Samozřejmě tomu tak není. Pokud jste Shatnerovými fanoušky, tak už jistě víte, že slavný herec načetl knihu celou. A samozřejmě za tučnou cenu si kompletních 9 CD můžeme objednat přímo z jeho internetových stránek.

Zatímco běžná 5-CD verze vyjde na 30 dolarů, kompletní 9-CD můžeme získat za 95 dolarů!!! Upřímně, k tomu jsem se neodhodlal. Stejně tak jako se kniha čte jedním dechem, i tato audiokniha je velmi příjemná a její poslech rychle utíká. Mohu jen doporučit. (Recenze na vlastní knihu Up Till Now bude následovat).

komodor William Kirk
autor: William Kirk
vydáno: st 11. března 2009
přečteno: 2412x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG