Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Potvrzeno: Abramsův Star Trek bude dojemný nářez!

pá 20. března 2009      autor: Bedraz      přečteno: 2578x      komentáře: 9

obal knihy s románovým přepisem jedenáctého Star Trek filmu Do české premiéry nového filmu zbývá symbolických 47 dnů. A mně se zdálo o Chrisi "Kirk" Pineovi v šedých podvlíkačkách. Vysvětloval Uhuře, že to není kadetská uniforma, nýbrž trikot instruktora. A významně na ni mrkal. Šílené? ;-) Ano! Ale spát mi s blížící se premiérou Star Treku nedávaly jiné věci. Co když se ten film nepovede? Co když příběh nebude ani v duchu Star Treku, ani v duchu povedené sci-fi popkornovky?

Co když to bude úplně poslední Star Trek na věky věků?

Byl nejvyšší čas na nějaké to ujištění, protože všechny ty trailerovo-komiksovo-spoilerové střípky se dají poskládat na tisíc způsobů. Přej si a bude ti dáno - máme potvrzeno, že příběh nového filmu "není žádné islandské komorní drama o vnitřní rozervanosti lovce tuleňů, nýbrž pořádnej nářez, kterej proti všemu očekávání umí být i přemýšlivý a dojemný"!

Bude Star Trek a popkornový nářez žít poprvé dlouho a blaze v jednom kornoutu? Bude Ten-jehož-jméno-nesmíme-skloňovat opravdu podlý padouch? Proklejí pravověrní fanoušci Abramse a spol. do třetího pokolení? Na toto a spoustu jiných věcí se pokusíme získat odpovědi - byť všichni, kteří vědí, nesmějí ani naznačovat. Sledujte i nadále portál trekkies.cz a vězte: "Oni ten Star Trek rozdýchali!"

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: pá 20. března 2009
přečteno: 2578x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG