Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Světová premiéra Star Treku 7. dubna v Sydney! [UPDATE 29.3.]

ne 29. března 2009      autor: Jacob      přečteno: 2747x      komentáře: 3

Sydney Společnost Paramount Pictures Australia oznámila ve čtvrtek 19. 3. 2009 datum světové gala premiéry nového Star Treku, která se bude konat v proslulé australské opeře ve městě Sydney již 7. dubna. A to za přítomnosti režiséra JJ Abramse, ke kterému se připojí Chris Pine a Zachary Quinto, spolu s Australanem Ericem Banou a Novozélanďanem Karlem Urbanem.

[UPDATE 29.3.2009]

Vstupenky na gala premiéru v Sydney budou k mání i pro širší veřejnost.

Společnost Paramount Pictures Australia uvolnila určité množství speciálních vstupenek, které si budou moci někteří šťastlivci zakoupit v pondělí 30.3.2009 v 9:00 (AEDT - Australian Eastern Daylight Time). Vstupenky budou dostupné pouze online na internetových stránkách sydneyoperahouse.com nebo přímo na pokladně opery v Sydney a to na telefoním čísle +61 2 9250 7777. Cena samotné vstupenky činí $100 (australských) + rezervační poplatek. Ke každé vstupence obdržíte filmový plakát.

Podle informací uvedených v prohlášení, bude na premiéru filmu pozváno 1600 hostů včetně osob, které udávají trendy v umění, designu, zábavě, módě, médiích a politice. Nový Star Trek bude teprve třetím filmem uvedeným právě v australské opeře, a prvním filmem s premiérou v tomto nádherném koncertním sále.

Mike Selwyn, generální ředitel společnosti Paramount Pictures Australia, říká:

Jsme velmi poctěni, že JJ Abrams se svým hereckým týmem uvede světovou premiéru Star Treku právě na jednom z nejznámějších míst Austrálie a celého světa.

Premiéra v Sydney zahájí světovou tour, která bude pokračovat v Rakousku, Belgii, Francii, Německu, Japonsku, Korei, Nizozemsku, Novém Zélandu, Rusku, Španělsku a Velké Británii.

Zdroj: TrekMovie.com
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: ne 29. března 2009
přečteno: 2747x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG