Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Stargate a Star Trek na Májových slavnostech

po 30. března 2009      autor: Bedraz      přečteno: 4734x      komentáře: 0

Stargate zdraví i vás! Fanklub Stargate Command se obrací na všechny fanoušky Hvězdné brány a jiných sci-fi, kteří by měli chuť podílet se na přípravě a zajištění her pro děti, které budou probíhat dne 1. května 2009 (pátek/svátek) v rámci Májových slavností pořádaných městem Vlašim. Ponesou se především v duchu Stargate, ale protože k sobě mají fanoušci Stargate a Star Treku blízko, chystá se do programu začlenit také Star Trek. Podrobnosti o celé akci jsou rozvedeny na této stránce.

Obnášelo by to realizaci jednoho z pěti herních stanovišť, které bude dále sloužit k propagaci dalších sci-fi seriálů a mj. známé velké akce v Chotěboři - Festivalu fantazie - kde se SG a ST cony pravidelně konají. Nesporným faktem je, že uniformy ze Star Treku jsou mezi fanoušky rozšířenější a pro veřejnost daleko poutavější. Přítomnost jakýchkoliv uniformovaných entit je reklamou samo o sobě. Proto uvítáme, pokud se k nám ve Vlašimi fanoušci připojí. Kromě aktivních lidí si dovolujeme pozvat všechny fanoušky, každého dalšího tak trošku zvědavce (bez uniformy), který se za námi podívá a zároveň zavítá na spoustu dalších aktivit a programů, které Májové slavnosti každoročně nabízejí. Pestrý program je zajímavý sám o sobě pro jednotlivce i party lidí, je to zkrátka velká akce se vším možným...

Máte-li 1. května volno - neváhejte! Diskuze s tím spojená probíhá na Lapiduchu, ve fóru Stargate Command, trekkies se domlouvají ve fóru Star Trek akce a Frakce trekkies SGC.

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: po 30. března 2009
přečteno: 4734x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Související články:

Zemřel skladatel Joel Goldsmith  -  po 30. dubna 2012
Stargate a Star Trek na Májových slavnostech  -  st 6. května 2009

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG