Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Oficiální synopse filmu Star Trek

st 1. dubna 2009      autor: JemHadar      přečteno: 3802x      komentáře: 1

BontonFilm Studio Paramount Pictures před několika dny vydalo oficiální synopsi k Abramsovu novému Star Treku a český distributor Bontonfilm ji včera v mírně upravené podobě zveřejnil i na svém webu. Jedná se o zjednodušující text, který je zjevně cílen na neznalé publikum, což je v souladu s propagační strategií tohoto filmu. Nezapomeňte do komentářů napsat, zda by vás do kina nalákal!

Synopse

Zapomeňte všechno, co víte! Tvůrce seriálů Ztraceni, Fringe, Alias a filmů Mission: Impossible III nebo Monstrum - J. J. Abrams - přináší na stříbrné plátno zcela nové sci-fi dobrodružství. Star Trek, jak ho ještě neznáte. Příběh pojednává o první výpravě mladé posádky na palubě hvězdné lodi U.S.S. Enterprise. Jejich cestu doprovází spousta akce, humoru a vesmírného nebezpečenství. Nováčci musejí nalézt způsob, jak zastavit padoucha, jehož honba za pomstou ohrožuje celé lidstvo.

Osud Galaxie spočívá v rukou dvojice zapřisáhlých nepřátel. Jedním z nich je James T. Kirk (Chris Pine), nezvedený venkovský kluk z Iowy a milovník života „na hraně“. Druhým je Spock (Zachary Quinto), vychovaný ve společnosti, která staví na logice a odmítá veškeré emoce. Divoký instinkt se střetne s chladným rozumem, ovšem pouze jejich spojení provede posádku bez úhony velkým nebezpečím, které představuje pomstychtivý Nero (Eric Bana). Kirk a jeho bližní se odvážně pustí tam, kam se dosud nikdo nevydal…

StarTrekFilm.cz

Potěšující také je, že Bontonfilm na kartě věnované chystanému Star Treku prezentuje i odkaz na náš sesterský web StarTrekFilm.cz, který byste si rozhodně neměli nechat ujít.

kadet JemHadar
autor: JemHadar
vydáno: st 1. dubna 2009
přečteno: 3802x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG