Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

"Behind The Scenes" z nového Star Treku [UPDATE 2.5.]

so 2. května 2009      autor: Jacob      přečteno: 3534x      komentáře: 0

JJ Abrams, Anton Yelchin a John Cho Během víkendu studio Paramount Pictures uvolnilo elektronický 'press kit' pro jednoznačně největší filmový hit měsíce května, a to nový Star Trek od režiséra J.J. Abramse. Tento čtvrtek se navíc objevilo několik nových fotografií z filmu, včetně zákulisních, které jsme dosud neměli příležitost spatřit. Podívejte se také na zákulisní video.

JJ Abrams a Zoë Saldana Postupně se tedy fanouškům odkrývá i samotné pozadí filmu. První zákulisní video, o kterém jsme vás také již informovali v tomto článku se nacházelo v předchozím balíčku pro novináře. Na serveru TrekMovie.com se rovněž objevily fotografie se záběry z natáčení, bohužel velmi malé a v malém rozlišení.

UPDATE - sobota 2.5.2009

Přinášíme vám novou várku zákulisních fotografií ve velkém rozlišení. Na fotografiích se objevuje režisér J.J. Abrams společně se Zoë Saldanou, Zachary Quintem, Karlem Urbanem a Chrisem Pinem.

JJ Abrams a Zachary Quinto JJ Abrams a Chris Pine JJ Abrams, Zoë Saldana, Zachary Quinto, Karl Urban a Chris P JJ Abrams a Zoë Saldana

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: so 2. května 2009
přečteno: 3534x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG