Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Sběratelské kartičky k novému Star Treku

ne 7. června 2009      autor: Jacob      přečteno: 3156x      komentáře: 1

Star Trek 2009 Movie Trading Card - pořadač Společně s premiérou nového filmu se do prodeje dostávají také sběratelské kartičky od Rittenhouse. Kartičky mají svou mnohaletou tradici, která se započala již v roce 1979 s prvním Star Trekem uvedeným na velkém plátně. každý z pozdějších filmů tedy měl svou kolekci sběratelských karet. Nejnovější série z roku 2009 je ale zaručeně tou nejobsáhlejší. Mimo klasických filmových obsahuje také zákulisní a kostýmové kartičky.

Nero Základní set obsahuje 81 kartiček. Každá s potiskem na přední i zadní straně. Mimo záběrů z celého filmu se objevují také obrázky z vystřižených a nepoužitých scén. Například scéna s otcem režiséra J.J. Abramse, který v baru sledoval boj Jamese Kirka s kadetem. Existují také kartičky s obrazy z vulkánu a Spockova narození.

Zaručeně ty nejzajímavější a také ty co nejvíce upoutají naši pozornost, jsou kartičky kostýmní. Na každé z nich nalezneme kousek autentické látky, která byla použita na uniformy. Dostupné jsou vzorky uniforem Spocka, Uhury, Sulua, Chekova, starého Spocka, McCoye, Pika, Nerona, a pánské a dámské uniformy kadetů.


Jediné, co může "trochu" pokazit radost z kartiček samotných, je jejich cena. Tentokrát je opravdu nadhodnocená. Za jednu kostímní kartičku zaplatíte 2025 dolarů, což opravdu není málo.

Kompletní nabídku s ceníkem, která zahrnuje mimo jiné také sběratelský box, promo kartičky, podpisové kartičky a zákulisní kartičky, naleznete na webu digitalheroes.com.

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: ne 7. června 2009
přečteno: 3156x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG