Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Je libo vafle?

ne 31. května 2009      autor: Jacob      přečteno: 3533x      komentáře: 3

Kellogg vafle Firma Kellogg, zabývající se výrobou cereálních sušenek, krekrů a vegeteriánských potravin, si pro trekkies na toto léto připravila opravdovou delikatesu. Limitovanou sérii vaflí s motivy nového Star Treku.

"Raději bych utrpěl tisíckrát ztrátu Romulu, než přišel o valfle eggo!"

Kellogg překvapil fanoušky vaflemi s poživatelnými obrázky postav, planet, log a různých dalších technologií ze Star Treku. Celkem by mělo existovat více než 25 různých variant vaflí, dostupných v limitovaném balení. Na samotném obalu naleznete obrázek Enterprise a dvě různé vafle. Těšit se můžete také na hru Starfleet Delta Shield.

Limitovaná edice Star Trek vaflí Eggo

Zdroj: TrekMovie.com, kelloggs.com
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: ne 31. května 2009
přečteno: 3533x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG