Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

První náhledy nového komiksu STAR TREK: SPOCK - Reflections

ne 19. července 2009      autor: Jacob      přečteno: 5547x      komentáře: 3

STAR TREK: SPOCK: REFLECTIONS #1 První číslo nového komiksu od nakladatelství IDW Publishing, které nese název: Star Trek: Spock - Reflections (odraz nebo zrcadlení), bude na pultech obchodů k dostání již 22. července. Příběh napsali Scott Tipton a David Tipton. O grafické zpracování komiksu a jeho přebalu se postaral známý umělec David Messina. Jeho um jsme mohli obdivovat již dříve, například u komiksu Star Trek: Countdown.

Podívejme se společně na ukázku 5 stran, z celkového počtu 32. Celý komiks pak bude dostupný za cenu $3.99.

STAR TREK: SPOCK: REFLECTIONS #1 STAR TREK: SPOCK: REFLECTIONS #1 STAR TREK: SPOCK: REFLECTIONS #1 STAR TREK: SPOCK: REFLECTIONS #1 STAR TREK: SPOCK: REFLECTIONS #1

Zdroj: comicscontinuum.com
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: ne 19. července 2009
přečteno: 5547x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG