Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kompletní soundtrack Star Trek II: The Wrath of Khan (1982)

so 1. srpna 2009      autor: Lina      přečteno: 4165x      komentáře: 3

ST II soundtrack Ponořte se znovu do okamžiku, kdy kapitán Kirk i celá posádka Enterprise čelili nebezpečí, jehož sémě zaseli na své první pětileté misi. Prožijte znovu boj v mlhovině Mutara Nebula a rozlučte se s panem Spockem. Nyní máte možnost poslechnout si jedno z nejkrásnějších hudebních děl, které kdy bylo ke Star Treku stvořeno, na novém CD, které vyšlo tento červenec a přinese nám křišťálově čistý remasterovaný zvuk a kompletní hudební stopu.

ST II soundtrack Soundtrack ke Star Treku II byl prvně vydán na LP společností Atlantic Records jako 45 minutový kousek. Později jsme se dočkali CD od GNP/Crescendo. Ani toto se však již dlouho nevyrábí. Ačkoli tehdy CD obsahovala hlavní hudební linii, fanoušci si však přáli soundtrack s kompletní stopu a až nyní se dočkali. Již od tohoto měsíce tedy máte možnost poslechnout si téma okamžiků, kdy byli Chekov a kapitán Terrell ovládáni červy, kdy byla odhalena jeskyně Genesis, kdy Enterprise sváděla konečnou bitvu s Reliantem a zapláčete si u Spockova pohřbu.

Dalším potěšením pro nás jistě bude 28stránkový booklet, ve kterém si počtete v komentářích a starých interview se skladatelem Jamesem Hornerem. Pokochat se budete moci i řadou fotografií z natáčení filmu.

Zdroj: filmscoremonthly.com
poručík Lina
autor: Lina
vydáno: so 1. srpna 2009
přečteno: 4165x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG