Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nová Enterprise od Quantum Mechanix

pá 31. července 2009      autor: Jacob      přečteno: 6403x      komentáře: 3

Nová Enterprise od Quantum Mechanix Společnost Quantum Mechanix (Qm˟), která se zabývá výrobou a prodejem různých suvenýrů a především modelů z prostředí seriálů, jako třeba Serenity, Battlestar galactica nebo Stargate, získala exkluzivní licenci i pro nový Star Trek režiséra J.J. Abramse.

Díky této exkluzivní licenci může Qm˟ spustit výrobu modelů nové Enterprise. Včetně toho ve studiové velikosti ( 86,36 cm dlouhá x 40,005 cm široká x 19,05 cm vysoká ).

Nová Enterprise od Quantum Mechanix Každičký kousek nové Enterprise je výhradně ručně malovaný. S použitím 24 odstínů metalické barvy, bylo dosaženo naprosto dokonalého efektu plátování. Stejně jako filmový model, který byl použit při natáčení, je i tento přestříkám ochraným automobilovým lakem, který jej chrání a dodává mu patinu.

Nová Enterprise od Quantum Mechanix Dokonalé vizuální provedení mistrně doplňuje osvětlení. Samotný model se může chlubit více než 200 světelnými efekty exteriérů i interiérů lodi. Mezi ně patří i osvícení a světelné efekty warpových a impulsních motorů. Neméně úžasné je i provedení hangáru pro raketoplány.

Nová Enterprise od Quantum Mechanix Qm˟ tak určitě plní své sliby o výrobě modelu, který bude nejpodrobnější a nejpřesnější replikou lodi ze Star Treku, kterou kdo kdy vyrobil. Cena samotného modelu ještě není stanovena. Očekáváme, že se tak stane v průběhu měsíce srpna tohoto roku. Každá replika bude ručně balena a doma ji můžete očekávat do 30 až 40 dní.

Více detailů naleznete přímo na webu Qm˟ - quantummechanix.com.

Zdroj: TrekMovie.com
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: pá 31. července 2009
přečteno: 6403x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG