Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

R2-D2 ve Star Treku konečně objeven!

po 5. října 2009      autor: rampa.mekkvak      přečteno: 4887x      komentáře: 11

R2-D2 ve Star Treku Fanoušci Star Treku i Star Wars... Ti z Vás, kdo jste se dozvěděli, že Abrams schoval do nejnovějšího Star Treku "ártůa", určitě netrpělivě čekáte, až si doma pustíte DVD nebo Blu-ray s filmem a budete hledat!

Takové hledání by ovšem bylo na nic, kdyby neexistovalo alespoň nějaké vodítko. To vodítko existuje, ale nebylo možné ho až dosud pořádně ověřit. Na internetu se teprve nyní objevily první HDripy v rozlišení 1080p a je možnost se na snímek podívat detailněji...

V sekvenci, kdy se Enterprise vynoří z warpu rovnou mezi troskami zničené lodi u Vulkánu, se průběžně střídají záběry z vesmíru a z můstku Enterprise. V posledním záběru, kdy už vidíme Naradu, je kamera na můstku Enterprise těsně za Kirkem (vidíme jeho hlavu s rameny). Na obrazovce je vpravo Narada a vlevo dole nad Suluovou hlavou poletuje R2-D2... R2-D2 ve Star Treku detail

praporčík rampa.mekkvak
autor: rampa.mekkvak
vydáno: po 5. října 2009
přečteno: 4887x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG