Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek : The Art Of The Film [UPDATE]

út 10. listopadu 2009      autor: Jacob      přečteno: 2708x      komentáře: 7

The Art Of STAR TREK® Přibližně před dvěma měsíci jsme vás již na portálu informovali o vydání oficiálního obrazového průvodce světem nového Star Trek filmu. Nyní se dostává kniha na pulty obchodů. Star Trek: The Art of Film je bohatě ilustrovanou oslavou této nové filmové vize. Na diskuzním fóru TrekBBT se objevily fotografie, které nám knihu samotnou přiblíží. Všem těm, kteří váhají nad koupí, knihu mohu jen doporučit.

Art of Star Trek

Lodě Federace a Klingonského impéria změří své síly v testu známém jako Kobayashi Maru.

Art of Star Trek

Jak updatovat USS Enterprise? Velmi, velmi opatrně...

Art of Star Trek

Art of Star Trek

Art of Star Trek

Art of Star Trek

Art of Star Trek

Art of Star Trek

Knihu napsal nejprodávanější autor deníku New York Times - Mark Cotta Vaz ve spolupráci s filmovým produkčním týmem. Předmluvy se ujal samotný J.J. Abrams.

Hardcover: 160 stránek
Rozměry: 22,86cm x 30,48cm
Vydavatel: Titan Books; Film tie-in edition edition
Jazyk: Angličtina
ISBN-10: 1848566204
ISBN-13: 978-1848566200

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: út 10. listopadu 2009
přečteno: 2708x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG