Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Finální coverart ke hře Star Trek: Online

so 21. listopadu 2009      autor: Jacob      přečteno: 2857x      komentáře: 18

Star Trek Online box art Grafické zpracování propagačních materiálů a coverartů u většiny současných her bývá poněkud fádní a někdy až nehezké. Dosud tomu tak bylo bohužel i u her z prostředí a tématikou Star Treku. Společnosti Atari a Cryptic Studios minulý týden představili boxart k připravované MMORPG Star Trek: Online, který si ze současného fádního trendu nic neponechává a dokonale ho pokořuje. Kdo říká, že i obal neprodává, určitě se mýlí...

Samotný obraz by mohl být z klidem použit i pro poslední Star Trek. Epochální výjev velké lodi, velkého muže s jeho velkým... phaserem? Pod logem můžeme spatřit masivní pozemní bitvu, která doposud v žádném filmu ani seriálu nebyla vyobrazena. Nyní můžeme jen doufat, že hra samotná bude minimálně stejně tak dobrá, jako obrázek na jejím obalu.

Připomínáme, že hra Star Trek: Online vyjde v USA již 2. února a v Evropě o tři dny později. STO si můžete již nyní předobjednat na Amazon.com za doporučenou cenu 50 dolarů.

Zdroj: news.bigdownload.com
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: so 21. listopadu 2009
přečteno: 2857x
komentáře: 18
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG