Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek Online v prodeji: Začíná nová éra

pá 5. února 2010      autor: Riker      přečteno: 5189x      komentáře: 10

Star Trek Online box art Očekávaná MMORPG hra pro PC je ode dneška dostupná v Evropě, od 2. února 2010 byla uvedena do prodeje v USA. Dodnes už si účet ve Spojených státech vytvořilo přes milion hráčů. Nastává nová éra. Fanoušci Star Treku už se nebudou setkávat jen na conech a na diskusních fórech, ale také uvnitř trekového Matrixu: "Tak zatím ahoj. Sejdeme se příští čtvrtek v osm na velitelství Flotily u hlavní brány."

Hru vytvořilo studio Cryptic Studios a distribuuje ji společnost Atari. Cryptic za sebou má dvě MMO - City of Villains a City of Heroes. Atari je ve skutečnosti společnost Infogrames, která jen odkoupila název dávno zaniklé firmy Atari, která v roce 72 vytvořila legendární Pong.

Hráči mají příležitost stát se důstojníkem hvězdné flotily a vydat se na mise, které je zavedou do hlubokého vesmíru, na exotické planety ba i dovnitř jiných vesmírných lodí. Hráč si může upravit jak vzhled svojí postavy, tak svojí lodi.

Svůj hlas hře propůjčili oba Spockové - Leonard Nimoy i Zachary Quinto (provede vás tutoriálem, PZH).

Hra se odehrává půl století po Nemesis, roce 2409. Romulané jsou naštvaní, že se jim zhroutila planeta (viz zápletka posledního filmu). Kithomerská dohoda byla vypovězena a Klingoni jsou ve válce s federací. A k tomu se ještě vrátili Borgové. Takovou konstelaci průšvihů dokáží vysvětlit jedině Murphyho zákony. Nebo potřeba vytvořit záminku pro vesmírnou řežbu.

Konečně se Trekkies mohou na vlastní kůži vydat tam, kam se dosud nikdo nevydal. Objevovat, jaké planety a emzáky v Cryptic Studios ukuchtili. Engage.

Jo, to se ovšem týká jen těch, co mají rychlý internet a silný počítač. Doporučená konfigurace: OS: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7 (32 or 64-bit) CPU: Intel E8400 Core 2 Duo or AMD Athlon X2 5600+ Memory: 2GB RAM+ Video: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3850+ Sound: DirectX 9.0c Compatible Soundcard DirectX: Version 9.0c or Higher HDD: 10GB Free Disk Space Network: Internet Broadband Connection Required Disc: 6X DVD-ROM

TRAILER

Zdroj: TrekWeb.com
bez hodnosti Riker
autor: Riker
vydáno: pá 5. února 2010
přečteno: 5189x
komentáře: 10
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG