Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jolene Blalock zúročila známosti a získala roli Nicci

čt 4. března 2010      autor: little borg      přečteno: 5147x      komentáře: 1

Jolene Blalock jako Nikki v seriálu Legend of the Seeker Server Newsarama měl příležitost udělat rozhovor s herečkou Jolene Blalock, kterou známe jako vulkánského komandéra T'Pol v seriálu Star Trek: Enterprise. Nicméně jak už jsme na portálu Trekkies.cz informovali, Jolene má novou roli v seriálu Legend of the Seeker. A co si budeme povídat, další role se hodí, protože Jolene rozhodně v kariéře nepomohla Hvězdná pěchota 3...

Jak jste se dostala k seriálu Legend of the Seeker, Jolene?
Vlastně se kamarádím s šéfem castingu. Před lety mi volali a zkoušeli mě oslovit pro jinou roli, ale naše harmonogramy se nesešly. Teď zavolali znovu a ja jsem roli Nicci vzala ráda.

Pro ty, co ještě seriál Legend of the Seeker neviděli... povězte něco o postavě Nicci. Co je zač?
Hraju Sestru Nicci. Věřím, že je přirozeně dobrá a čistá duše; žádný ďábel, i když je Sestrou Temna. Myslím, že i když ji označují za Sestru Světla nebo Temna, její úmysly jsou jasné. Někdy můžete ztratit zájem o větší rozhled, když jste zaslepení svými vlastními záměry, a to je to, čím Nicci je.

Nakonec Sestra Nicci je využita kvůli plánu, se kterým je na čas svázaná - každé slovo, každou větu si opakuje v mysli. Dostala prostor hnát děj kupředu v očekávání, jaký bude další krok.

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 4. března 2010
přečteno: 5147x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG