Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

RETRO: Connor Trinneer o posledním dni natáčení Enterprise

čt 25. března 2010      autor: little borg      přečteno: 4612x      komentáře: 15

Connor Trinneer - Trip (Enterprise) Letos je to 5 let, co předčasně skončil seriál Star Trek: Enterprise. Server U-Daily News touhle dobou přinesl mimo jiné krátký rozhovor s jedním z hlavních herců série - Connorem Trinneerem, který ztvárnil šéfinženýra Charlese 'Tripa' Tuckera III. V interview Connor mluvil jen zběžně o natáčení do jisté míry kontroverzní poslední epizody "Toto jsou cesty..." (These Are The Voyages...). A musím přiznat, že to není veselé čtení...

"Skončilo to ve dvě ráno. Všichni pak rychle odešli," informoval Trinneer o posledním natáčecím dni. "Chystal jsem se zajít na pivo, ale měl jsem ráno povinnosti a musel jsem jít," dodal. Celkem smutné i po těch pěti letech, pomineme-li fakt, že díl "Toto jsou cesty..." je vlastně spíš epizodou seriálu Star Trek: Nová generace.

Každopádně Trinneer byl poctěný a dojatý kampaní, kterou fanoušci tehdy zorganizovali na záchranu seriálu. Bohužel to nebylo nic platné. "Mělo to smysl? Bohužel si to nemyslím. Je to všechno o penězích, víte," uzavřel Connor.

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 25. března 2010
přečteno: 4612x
komentáře: 15
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG