Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Roxann Dawson režírovala finále první sezóny Capricy

pá 26. března 2010      autor: little borg      přečteno: 4144x      komentáře: 1

Roxann Dawson známá jako B'Elanna Torres v seriálu Voyager Dnes má ve Spojených státech premiéru finální epizoda první sezóny seriálu Caprica. Pro ty, co nevědí, je to spin-off série Battlestar Galactica. A jak upozorňuje server Small Screen Scoop, režie dílu s názvem "End of Line" se ujala Roxann Dawson, kterou známe jako B'Elannu Torres v seriálu Star Trek: Voyager. Roxann není v režijním křesle žádným nováčkem. Její režijní kariéra čítá tituly jako Hrdinové, Melrose Place, Voyager, Čarodějky či Ztraceni. Bravo, Roxann!

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 26. března 2010
přečteno: 4144x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG