Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Alexander 'Bashir' Siddig se vrací na plátna kin a ke scifi

pá 9. dubna 2010      autor: little borg      přečteno: 3101x      komentáře: 1

Alexander Siddig Jeden z nejvýraznějších herců Star Trek světa - Alexander Siddig, známý jako Julian Bashir v seriálu Star Trek: Deep Space Nine - se vrací ke scifi žánru. Dostal totiž roli v britském seriálu Pravěk útočí (Primeval). Podle serveru TotalSciFi se Siddig představí jako Philip Burton a v ději bude hrát velmi podstatnou roli. Tvůrci tak získali umělce zvučného jména, který má na kontě řadu kvalitních projektů...

"Je to skutečný převrat získat tak kvalitního herce pro důležitou část série. Myslím, že přinese seriálu mnoho dobrého. Je radost s ním pracovat," řekl spoluautor seriálu Adrian Hodges.

Natáčí se v Dublinu, kde vzniká 13 epizod pro 4. a 5. sezónu seriálu Pravěk útočí. Pořad se vrátí do programu ITV na začátku roku 2011. V češtině seriál vysílá kanál AXN.

Ještě dřív ale můžete Alexandera Siddiga vidět v kinech, kde ho v roli boha jménem Hermés uvidíme ve fantasy blockbusteru Souboj titánů.

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 9. dubna 2010
přečteno: 3101x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG