Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Enterprise nabírala nový dech s Brentem Spinerem

po 12. července 2010      autor: little borg      přečteno: 4230x      komentáře: 8

Dr. Arik Soong (Brent Spiner) Letos je to pět let, co předčasně skončil seriál Star Trek: Enterprise. Při vzpomínce na tento startrekový počin bych rád připomněl zprávu, která médii prolétla před šesti lety. Paramount tehdy oznámil, že Brent Spiner bude hostujícím hercem ve čtvrté sezóně a že si vlastně zopakuje roli, kterou celkem dobře zná. A ne, není to part androida Data. [pozor na spoilery]

Tehdy to práskla Marina Sirtis (Deanna Troi) na Expu v Dallasu. Brent Spiner se měl objevit ve třech epizodách jako Arik Soong, pradědeček populárního doktora Nooniena Soonga. Ano, to je ten vědec, který stvořil Data.

Arik Soong se ve čtvrvé sezóně nezjevil náhodou, ale má klíčovou roli v řešení problémů s jedním ze svých "vynálezů". Pokud jste tyto příběhy neviděli, hledejte epizody "Borderland" (Hraniční pásmo), "Cold Station 12" (Kryostanice 12) a "The Augments" (Augmenti).

V této době, tedy před šesti lety, taky přišla zpráva, že producent Brannon Braga neodchází od seriálu. Pravdou ale je, že tahounem čtvrté sezóny byl Manny Coto. Díky mu a ostatním scénáristům za skvělé příběhy.

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: po 12. července 2010
přečteno: 4230x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG