Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jak je to s Nimoyovým odchodem do důchodu?

út 3. srpna 2010      autor: little borg      přečteno: 3499x      komentáře: 1

Leonard Nimoy jako Spock Není to tak dávno, co média přinášela zprávy o odchodu Leonarda Nimoye (Spock) do hereckého důchodu. Ale ono to vypadá, že to zřejmě nebyla tak úplně pravda. Nebo ano?! Každopádně Leonard Nimoy teď v novém rozhovoru řekl, že jeho původní odpovědi měly trochu jiný kontext. WAMC Public Radio odvysílálo zmíněný rozhovor a zde je jeden důležitý výňatek...

Byla to nehoda [smích]. Končil jsem rozhovor minulý rok poté, co jsem dotočil Star Trek a [novináři] typicky položili otázku "Co dalšího, pane Leonarde Nimoyi?", a já řekl "to je vše, skončil jsem, měl jsem toho dost". plánoval jsem nějaké oznámení, ale vyšlo to jako šokující zpráva "Nimoy skončil… Nimoy odchází… Je po všem". A byl jsem docela rád. Dalo to myšlence jakousi úplnost. Bylo to nedorozumění, ale šťastné.

Leonard Nimoy se coby herec naposledy objevil v seriálu Fringe (Hranice nemožného), kde hrál tajemného Williama Bella. Producenti ho samozřejmě chtějí i dál, je ale otázkou, zda Nimoy případnou nabídku příjme. V pokračování Star Treku se ale podle všeho už neobjeví.

Leonard Nimoy ve finále 2. sezóny Fringe

Leonard Nimoy v roli Williama Bella ve finále 2. sezóny seriálu Fringe

Nimoyovu velkou a dlouholetou láskou je focení. Je autorem mnoha snímků a pořádal bezpočet výstav...

Leonard Nimoy

Leonard Nimoy a jeho výstava Secret Selves

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 3. srpna 2010
přečteno: 3499x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG