Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Rosario Dawson usiluje o roli ve Star Treku

po 15. listopadu 2010      autor: Jacob      přečteno: 4787x      komentáře: 6

Rosario Dawson Herečka Rosario Dawson se v rozhovoru pro novinkový server collider.com doznala, že se zoufale snaží objevit v chystaném pokračování sequelu Star Treku. Hvězda filmů Sin City nebo Men in Black II dokonce na Twitteru zahájila kampaň, aby v tomto sci-fi trháku roli opravdu dostala. Již před třemi roky v pořadu Jimmeyho Kimmela se mladá a půvabná herečka svěřila, že je velkým fanouškem právě Star Treku.

"Miluji J.J Abramse. Na Twitteru mám petici, že bych možná mohla být v příštím Star Trek filmu třeba jako Klingon nebo tak něco. Nebo bych mohla jen toho Klingona mluvit. To bych byla nadmíru šťastná a spokojená."

Dawson si také nedávno zahrála ve filmu Unstoppable s mladým kapitánem Kirkem (Chris Pine), po jehož boku se objevila i na premiéře filmu v Los Angeles, která se konala 26. října 2010 v Westwood Village, CA.

Rosario Dawson - premiéra filmu <i>Unstoppable</i> Rosario Dawson, Chris Pine, Denzel Washington - premiéra fil Chris Pine - premiéra filmu <i>Unstoppable</i>

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: po 15. listopadu 2010
přečteno: 4787x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG