Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Speciální vydání časopisu Star Trek magazine [NÁHLED]

ne 21. listopadu 2010      autor: Jacob      přečteno: 2946x      komentáře: 4

Star Trek 148 page special edition Nakladatelství Titan Magazines slaví tento měsíc 15 let vydávání Star Treku. Pro své čtenáře si připravilo 148 stránkovou speciální publikaci oficiálního Star Trek magazínu, ve kterém budeme moci naleznout pečlivě zvolené a vybrané rozhovory s herci jako jsou William Shatner, Leonard Nimoy, Chris Pine nebo Patrick Stewart a fantastickou obrazovou galerii ze všech doposud vydaných čísel časopisu od roku 1995 do současnosti.

Toto speciální vydání bude transportováno na pulty knihkupectví a novinových stánků 23 listopadu za doporučenou cenu $14.99 dolarů. Pro všechny ty, kteří nemají možnost zakoupit si jej v tištěné podobě, je již v tuto chvíli dostupné online v digitální formě na PC, Mac, iPad a iPhone za $10.50 dolarů na Zinio.com.

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: ne 21. listopadu 2010
přečteno: 2946x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG