Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nejmladší kapitáni, nové odznáčky, nové profily

čt 10. března 2011      autor: omi      přečteno: 2325x      komentáře: 16

Odznáček - James T. Kirk - nejmladší kapitán Tak již máme ve hře 12 kapitánů, zatím posledním je Rin, která začala sbírat odznáčky teprve na Silvestra. Je vidět, že "dotáhnout" to na kapitána není až tak náročné, jak by se zdálo. Po ukončení tohoto fialového odznáčku, bude proveden menší update a spolu s ním se ve hře objeví nějaké novinky. Na co se tedy můžete těšit?

Nové profily

V profilech budete mít možnost procházet si žádosti za splněné odznáčky. A to jak ve svém profilu, tak i v profilech ostatních, ovšem pouze u odznáčků, které máte sami splněné. To především z důvodu opisování a čerpání inspirace. Tato hra je stále především o vyvíjení individuální aktivity každého hráče. Starší žádosti zasílané e-maily zatím nejsou přeneseny do databáze, ovšem postupně se je snažíme zpracovat a i všechny tyto žádosti chceme v profilech postupně zpřístupnit. Při podávání žádostí mějte prosím na paměti, že jejich obsah bude veřejně přístupný.

Trekkies.cz - levelování podle hodnosti Spolu s novým nasazením profilů vstoupí v platnost i nové podmínky na hodnostní postup. Některé byly již oznámeny, ovšem nebyly uplatňovány z důvodu chybějící funkčnosti v programovém kódu. To bude s novým updatem napraveno. Někteří z Vás tedy mohou přijít o svou stávající hodnost. Jedná se především o ty, kteří plní pouze teoretické testy a nesbírají ostatní odznáčky. Podmínky postupu na vyšší hodnost nově získáte přímo ve svém profilu v sekci odznáčků k mání (všechny odznáčky k mání - tlačítko s duhovým kolečkem).

Nové profily a aplikace podmínek pro hodnostní postup také přináší nepopulární levelování. Odznáčky jsou rozděleny podle obtížnosti do pěti skupin. Pro čtyři nejnižší hodnosti tedy platí omezení přístupu k obtížnějším odznáčkům. Např. kadeti mohou plnit pouze odznáčky obtížnosti 1, při postupu na hodnost praporčíka získávají možnost plnit odznáčky obtížnosti 2 a tak dále. Na omezení přístupu k těžším odznáčkům budete také upozorněni ve svém profilu v sekci odznáčků k mání. Těžší testy můžete dále plnit, ovšem nebudou Vám nabízeny ve Vašich profilech. Uvědomujeme si, že obtížnost odznáčků je subjektivní záležitostí, avšak počet odznáčků je již tak velký a úkoly natolik variabilní, že by neměl mít žádný hráč problém dosáhnout další hodnosti.

Notifikace

Jelikož nové odznáčky již nebudou oznamovány v článcích, aby nemusely být vydávány dávkově, přibylo několik nových typů notifikací. Notifikace se Vám objeví pouze tehdy, pokud jste již navštívili danou sekci. To znamená, že pokud nesbíráte odznáčky (nebyli jste na jejich seznamu ve svém profilu), nebudete na nové odznáčky upozorňováni. Celkově tedy budete upozorňováni na tyto události:

  • V diskuzi přibyl od vaší poslední návštěvy nový příspěvek.
  • Byl vydán nový odznáček, který můžete splnit.
  • Byla Vám přiznána nebo zamítnuta žádost o odznáček.

Nové odznáčky

Odznáček - Lodní kuchyně Spolu se změnami budou samozřejmě vydány i nějaké nové odznáčky. Mezi již klasickými se objeví i pár odznáčků kolekcí, které byly ohlášeny na začátku roku. Odznáček kolekce můžete získat, pokud budete mít sesbírané všechny odznáčky, které do dané kolekce patří. Samozřejmě se nepřidělují automaticky, ale musíte si o ně jako vždy zažádat.

Tyto rozsynchronizované obvody byly součástí odznáčku Chakotay - rozstříštěný v čase.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 10. března 2011
přečteno: 2325x
komentáře: 16
Facebook Twitter Google+

Související články:

Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 30. ledna 2020
Odznáčky na Festivalu fantazie 2018  -  st 30. května 2018
Odznáčkový výlet do Zruče – dodatek  -  čt 15. září 2016
Odznáčkový výlet do Zruče nad Sázavou  -  út 6. září 2016
Nový holoromán a záložky  -  pá 8. dubna 2016
Prosincové odznáčkování  -  čt 31. prosince 2015
Vylepšené testování na portále + trocha statistik  -  čt 10. prosince 2015
Odznáčky a 10. výročí portálu  -  po 13. července 2015
5. odznáčkový sraz – výlet na Andrlův Chlum  -  út 14. dubna 2015
Fialový odznáček Výstup – 4. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 3. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 2. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 1. část  -  út 17. června 2014
Odznáčkový sraz již v sobotu  -  út 10. června 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG