Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Trekfest 011 – se blíží přímo warpovou rychlostí

ne 1. května 2011      autor: Shane      přečteno: 4574x      komentáře: 0

logo Trekfest 011

Již za dva měsíce vypukne v Chotěboři Festival fantazie, největší to setkání fanoušků sci-fi a fantasy v České republice. A samozřejmě nesmí chybět ani Star Treková linie – TREKFEST. V minulém článku jsem vám poodhalila některé informace o tom, co vás čeká. Vězte, že program je již téměř sestaven a vypilován k dokonalosti.

Trekfest 011

Festival fantazie se bude konat od 30. 6. do 10. 7., TREKFEST odstartuje 3. 7. ve velkém sále KD, přičemž tento den bude celý ve znamení hudby. Ráno vás probudí „Star Trek hrající a zpívající“ a po „Přední desítce“, kde se možná i nasnídáte, vám srdce zaplaví „Klenoty filmové hudby“. Od 12 hodin jsou pro vás připraveny „Taneční warpovou rychlostí“, to abyste na večerním plese mohli každého oslnit svým uměním. Po obědě se pobavíte při „Hudebním duelu“, tentokrát Star Trek vyzve Battlestar Galacticu. Těšte se na krásné kostýmy z obou fenoménů. Večerní program zahájíme koncertem „Filmová hudba pro dvě ruce“ a po malé přestávce den završíme „Plesem Akademie“.

V pondělí se TREKFEST přestěhuje do osvědčené posilovny v přízemí KD, kde pro vás bude připravena pestrá směsice přednášek, soutěží a diskuzí, která potrvá až do nočních hodin 6. 7.

Klub Subspace připravuje novinku! Každé ráno bude pro vás otevřena „Přední Desítka“ a to stylově, od desíti. Přijďte se s námi probouzet, nasnídat se v příjemné společnosti a při zajímavých rozhovorech. Každý den pro vás připravíme ohlédnutí za předchozím dnem, nabídneme zajímavé programy aktuálního dne. A jako bonus budeme každý den připravovat něco dobrého, jedlého, a hlavně, startrekového!

Ale to ještě zdaleka není vše. V úterý 5. 7. od 20:00 se v kině budete moci zúčastnit „Slavnostního udílení cen EýTý“. Zde je na místě připomenout, že hlasování do této ankety ještě stále probíhá. Pokud jste tedy ještě nezvolili své favority, učiňte tak zde EýTý. Bez vašich hlasů, nevyhrají!

A konečně ve středu od 14:00 pro vás ve velkém sále divadelní společnost Tvé játro zahraje svou nejnovější divadelní hru „Švestkový Worf, aneb tak trochu klingonská opera“.

Není tedy proč váhat, TREKFEST bude opět nabitý různorodými zajímavostmi, ve kterých si každý najde to své. Program i podrobné anotace naleznete zde TREKFEST, zatím ještě není kompletní, ale již brzy bude :).

Nakonec je mou milou povinností poděkovat svým pomocníkům z týmu TREKFESTu. Velké díky patří též přátelům z linie Soundtraconu, kteří nemalou měrou přispívají do hudebního programu TREKFESTU a také linii Honor Harringtonové, se kterou spolupořádáme ples.

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: ne 1. května 2011
přečteno: 4574x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Související články:

TrekFEST 2016  -  čt 14. dubna 2016
Vzpomínka na Trekfest 015  -  út 12. ledna 2016
John de Lancie bude na sklonku roku v Praze  -  pá 21. listopadu 2014
Program pro váš PragoFFest  -  po 6. ledna 2014
Festival fantazie z pohledu (B)orgů II.  -  čt 11. července 2013
Festival fantazie z pohledu (B)orgů I.  -  st 10. července 2013
Festival Fantazie 2013: Z Bradavic do soudní síně  -  út 9. července 2013
Obsah krosny na Festival fantazie  -  čt 27. června 2013
Svědci Abramsovi na Festivalu fantazie  -  čt 20. června 2013
Warp 03 [VIDEO]  -  čt 6. června 2013
Další program v Chotěboři  -  st 29. května 2013
Zábava na Festivalu fantazie  -  čt 16. května 2013
Star Trek na FF - slíbené pokračování  -  po 8. dubna 2013
Zpráva dne: Star Trek na Festivalu Fantazie  -  út 26. března 2013
TrekFEST na letošním Festivalu fantazie  -  čt 7. března 2013

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG