Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Sportovní odznáčkový sraz - report [VIDEO]

po 20. června 2011      autor: omi      přečteno: 3580x      délka: 3 min      komentáře: 20

Sportovní odznáčkový sraz - hromadné foto V neděli 19. června 2011 se konal v parku kolem nádrže Hostivař, toho času vypuštěné a rozhrabané bagry, Sportovní odznáčkový sraz. Oproti předpokladům se sešlo přes 20 sportu chtivých fanoušků ze všech koutů Čech. Nadšeně se pustili do všech naplánovaných disciplín a i přes menší nepřízeň počasí, způsobenou nelibostí Q, dokončili vše, co bylo v plánu.

Sraz byl podle plánu na konečné metra v 10:00 a dorazili všichni opravdu na čas (zpoždění 20 vteřin se nepočítá). Ostatní dorazili postupně na místo určení sami podle disciplín, kterých se chtěli účastnit. Jelikož jsme dorazili s rezervou, začali jsme si hrát, protože, kdo si hraje, nezlobí. Po ruce jsme měli létající talíř a petanque pro 4 týmy. Nutno poznamenat, že petanque v lesním prostředí je nepředvídatelná zábava.

Lanové centrum

Sportovní odznáčkový sraz - lanové centrum První na programu bylo zarezervované lanové centrum Abyss. Nejprve jsme dostali nutnou výstroj na jištění a po té i potřebné školení. Po absolvování trenažéru jištění na zemi jsme se už mohli s nadšením vyšplhat do lanové opičí dráhy v zhruba 8 metrové výšce v korunách stromů. Kdo nezažil, ten asi nepochopí ten pocit. Statečně jsme se poprali s asi 350 metry rozličných překážek a skluzavek a celou cestu zakončili sjezdem do záchytné sítě s matrací. Chtěl bych vyzdvihnout jednu velkou výhodu tohoto lanového centra a to že se musíte spoléhat opravdu jen sami na sebe, ne na to, že Vás podrží někdo jiný. Protože tady jistíte pouze Vy sami sebe a je to tedy pouze Vaše zodpovědnost, pokud na něco zapomenete, nebo uděláte špatně. Školením i trenažérem si musí projít každý, takže je potřeba dávat pozor. Celá naše skupinka to zvládla bez chybičky.

Maraton Hvězdné flotily

Sportovní odznáčkový sraz - maraton Potom následoval maraton Hvězdné flotily, na žádost oproti harmonogramu prohozený s následující Ralley. Upřímně jsem nevěřil, že se sejde tolik běhu ochotných fanoušků. Sešlo se jich celkem 22, tím pádem na jednoho běžce vycházelo 1,8 kilometru. Všichni běželi jak mohli a hlavně s nadšením. Nakonec jsme uběhli trochu více oproti plánu, protože se počítalo s rezervou, pokud by někdo nedoběhl. Takže gratuluji všem, uběhli jsme dohromady opravdu více než potřebnou vzdálenost a zvládli jsme společnými silami ten maraton.

Antarianská mezihvězdná ralley

Sportovní odznáčkový sraz - Antarianská ralley Po malé pauze potřebné na dokončení příprav ke hře jsme se mohli přesunout na vyhovující místo v parku, rozdělit se do dvoučlenných týmů a začít závodit Antarianskou mezihvězdnou ralley. Nejdříve se konala instruktáž. Prvním úkolem bylo z obdrženého papíru s návodem složit létající origami - tedy raketoplán. To se všem týmům podařilo opravdu rychle. Dalším úkolem bylo nastavování azimutu a odhadu vzdáleností v poli asteroidů. Zde bohužel již nastaly problémy, jelikož byly první koordináty posunuty o 20 stupňů. Tímto bych se tedy všem chtěl dodatečně omluvit. Následovalo házení kroužků coby orbit komety. Zde se pár účastníků potrápilo, ale nakonec se všichni trefili. Následoval boj s plynovým obrem aneb nafukování balónků. Kvalita zřejmě již není, co bývala, tak balónky praskaly. Při další disciplíně - rekonfiguraci senzorů po průletu Moebiovou inverzí se týmy lehce zasekly na Magickém čtverci 4x4. Zde přišel Q-ův hněv v podobě vytrvalého deště. Po rozmočení papírů, na které týmy psaly a na kterých byla zadání jsem ralley ukončil a přesunuli jsme se do blízké restaurace. Tam jsme si dopřáli výbornou krmi a v klidu a suchu dokončili zbývající části ralley - puzzle a dešifrování dvojité morseovky.

Myslím, že i přes nepřízeň počasí a špatné zadání při ralley se sraz podařil a budu se těšit zase někdy příště. Všichni sběratelé odnáčků si samozřejmě mohou zažádat o patřičné odznáčky - fialové v tradičním týdenním termínu, tedy do neděle 26. června 2011 do půlnoci.

Tyto rozsynchronizované obvody byly součástí odznáčku Chakotay - rozstříštěný v čase.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: po 20. června 2011
přečteno: 3580x
komentáře: 20
Facebook Twitter Google+

Související články:

Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 30. ledna 2020
Odznáčky na Festivalu fantazie 2018  -  st 30. května 2018
Odznáčkový výlet do Zruče – dodatek  -  čt 15. září 2016
Odznáčkový výlet do Zruče nad Sázavou  -  út 6. září 2016
Nový holoromán a záložky  -  pá 8. dubna 2016
Prosincové odznáčkování  -  čt 31. prosince 2015
Vylepšené testování na portále + trocha statistik  -  čt 10. prosince 2015
Odznáčky a 10. výročí portálu  -  po 13. července 2015
5. odznáčkový sraz – výlet na Andrlův Chlum  -  út 14. dubna 2015
Fialový odznáček Výstup – 4. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 3. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 2. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 1. část  -  út 17. června 2014
Odznáčkový sraz již v sobotu  -  út 10. června 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG