Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

The Captains [VIDEO]

pá 24. června 2011      autor: omi      přečteno: 5008x      komentáře: 6

The Captains William Shatner konečně oznámil premiéru svého nového dokumentárního filmu, ve kterém zpovídá všechny startrekové kapitány - The Captains. Tímto filmem by se dle jeho slov chtěl také se Star Trekem rozloučit. Premiéra bude dne 22. července 2011 ve 20:00 EDT (14:00 CET) na americkém televizním kanálu Epix po Comic-Conu, který se koná stejný den. Epix je speciální projekt společností Viacom (pod kterou je Paramount Pictures), MGM a Lionsgate a jde o televizní programy na vyžádání (VOD). Trailer naleznete v článku.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 24. června 2011
přečteno: 5008x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG