Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Enterprise-F odhalena!

pá 22. července 2011      autor: omi      přečteno: 8223x      komentáře: 19

Enterprise-F - finální prezentace Po dlouhém vývoji byla konečně "odhalena" finální podoba nové lodě - Enterprise-F, jež je následovnicí v dlouhé řadě lodí tohoto hrdého jména. Brzy bude uvedena do provozu ve hře Star Trek: Online. Uvidíme, zda ponese toto jméno se stejnou grácií, jako lodě předešlé. Tentokrát by však v jejím velení neměl usednout kapitán, ale viceadmirál. Pojďme se tedy snad naposledy podívat do vývojářských deníků.

Začlenění do hry

Enterprise jako vlajková loď bude třídy Odyssey jako křižník Hvězdné flotily (Starfleet cruiser). Třída Odyssey znázorňuje další stupeň v designu Hvězdné flotily a znázorňuje stabilitu a sílu, zatímco je zároveň všestranná při průzkumu. V roce 2409 (ve hře ST:Online) je galaxie ve válce, do které by měla Enterprise vnést poselství míru, stejně jako odhodlání, jež jsou pilíře Federace spojených planet.

Nová Enterprise je větší, než jakákoliv předcházející Enterprise, ale zřejmě si zachová některé znaky předešlých lodí. Mluvilo se o možnosti oddělení talíře, či o začlenění většího sekundárního plavidla (kapitánská jachta, Aero shuttle v U.S.S. Voyager). Vzhledem k velikosti lodi by to dávalo smysl, ovšem nic zatím nebylo ještě veřejně oznámeno.

Enterprise bude hráčům ST:Online odhalena v nadcházející epizodě, kde ji budou moci hráči vidět v akci. Dodatečně budou mít samozřejmě hráči možnost se stát kapitánem vlastní lodi třídy Odyssey. Nemělo by k tomu být zapotřebí žádných dodatečných dovedností.

Na příští měsíc chystáme návrhářskou soutěž i na našem portále. Připravte si své nápady!

Zdroj: http://startrekonline.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 22. července 2011
přečteno: 8223x
komentáře: 19
Facebook Twitter Google+

Související články:

Vizuální vývoj lodi Enterprise [VIDEO]  -  čt 30. července 2015
USS Enterprise vypluje v roce 2025  -  po 17. června 2013
William Shatner se rozloučí s Enterprise  -  pá 30. listopadu 2012
Vyřazení USS Enterprise uspíšeno  -  ne 14. října 2012
USS Enterprise ukončí svou službu  -  čt 8. března 2012
Legenda Enterprise pokračuje  -  čt 30. června 2011
OBRAZEM: Raketoplán Enterprise se chystá na svůj poslední let  -  st 17. března 2010
USS Enterprise CV-6  -  pá 26. června 2009
Letadlová loď Enterprise na ČT1  -  so 2. května 2009
Legenda jménem Enterprise - IV.část  -  čt 1. března 2007
Legenda jménem Enterprise - III.část  -  ne 12. listopadu 2006
Legenda jménem Enterprise - II.část  -  po 6. listopadu 2006
Legenda jménem Enterprise - I.část  -  pá 3. listopadu 2006
Enteprise - první raketoplán  -  út 8. listopadu 2005

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG