Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Čím Vás Star Trek nejvíce zaujal?

st 27. července 2011      autor: omi      přečteno: 1860x      komentáře: 76

otaznik Dnes opět vyzkoušíme malou novinku zde na portále. Jedná se o variantu na různé ankety, s tím rozdílem, že za sebe musíte odpovídat bez ovlivnění ostatními. Mohlo by to přinést zajímavé výsledky. Uvidíme, jestli se toho nebudete bát a tento styl se ujme. Pokud ano, rozhodně v tom budeme pokračovat. Pokud ne, další otázky pokládat nebudeme a zkusíme vymyslet něco jiného. Takže jak to vlastně bude fungovat?

V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat.

Na tuto otázku zkuste odpovědět jakkoliv. Můžete jmenovat myšlenku, vztahy, postavu, předmět, loď, sérii, prostě cokoliv. Chceme jen ozkoušet, jestli tento styl odpovídání bez ovlivnění ostatními bude zajímavý.

Tyto rozsynchronizované obvody byly součástí odznáčku Chakotay - rozstříštěný v čase.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 27. července 2011
přečteno: 1860x
komentáře: 76
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG