Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Komu ze světa Star Treku byste něco rádi darovali a co?

st 7. prosince 2011      autor: Kyle      přečteno: 1231x      komentáře: 20

otaznikOtázka z minulého týdne inspirovala tuto další otázku, která se na dárky dívá přesně z toho opačného úhlu. Děláním radosti. Někteří z nás dárky rozhodně rádi dávají, nežli je příjímají, takže pro ně bude tato otázka ideální příležitostí na zamyšlení. Vesmír Star Treku je široký a je v něm spoustu postav, kterým by nějaký ten dárek udělal velikou radost. Stačí si jen někoho vybrat a vymyslet mu jakýkoliv dárek. Jak velkou radost umíte udělat?

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se prosím podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

admirál Kyle
autor: Kyle
vydáno: st 7. prosince 2011
přečteno: 1231x
komentáře: 20
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG